Szafy narożne

Pragniesz wykonać meble, które idealnie zapełnią Twoją przestrzeń?

Chcesz wykonać szafę narożną, która wpasuję się w Twoje gusta i funkcjonalnie wypełni potencjalnie trudne do zagospodarowania miejsce?

Dla załogi Senator Wrocław to nie problem! Wejdź w świat mebli na wymiar wraz z nami!

Wykonujemy szafy narożne, oraz zabudowy wnęk pod wymiar.

Jeśli pragniesz w pełni zagospodarować swoją przestrzeń i spełnić swoje marzenia o uporządkowanych rzeczach i pięknym elemencie wyposażenia to szafa narożna jest tym czego potrzebujesz.

Firma Senator Wrocław już od ponad 30 lat specjalizuje się w wykonywaniu trwałych, pięknych i multi funkcyjnych mebli na każdą okazję możliwych do wpasowania w miejsca, które wymagają dokładnego pomiaru, a także konkretnych umiejętności montażowych, które stale pielęgnujemy wykonując coraz to nowe projekty na meble na wymiar we Wrocławiu.

Szafy narożne wymagają konkretnej wiedzy, rysunków technicznych, ale i przede wszystkim praktyki montażowej, na szczęście w swojej stolarskiej historii wykonaliśmy już dziesiątki zróżnicowanych zleceń na wymagające szafy w całym Wrocławiu. W tym właśnie szafy budowane w kącie pomieszczenia, czy nawet na poddaszach czy pod schodami.

Szafa w rogu pomieszczenia bardzo ułatwi dostęp do funkcji mebla i tego co ma zawierać w środku, a przede wszystkim zagospodaruje przestrzeń, którą chcesz wykorzystać właśnie na stylową szafę na dowolny wymiar.

Piękne i trwałe drzwi przesuwne do szafy narożnej, szuflady bez uchwytów, drążki na ubrania i Twoja nieograniczona wyobraźnia pomogą stworzyć coś – czego nie będzie mieć nikt inny, a dobrze wiemy, że każda szafa jest inna, jak i i jej właściciele!

 

Jeśli chcesz się wyróżnić i zadbać o stylowe wykończenie swojej przestrzeni meblami na LATA, a nie tylko do lata… to jesteś we właściwym miejscu i wiedz, że warto postawić na szafy narożne od Senator Wrocław.

Zobacz dlaczego warto i co oferujemy:
* bezpłatną wycenę i projekt
* najlepsze materiały w branży
* szybkie terminy realizacji
* kontrolę jakości Twoich mebli na każdym etapie
* sprawny i czysty montaż
* 30 lat doświadczenia w branży stolarskiej
* zaangażowanych i profesjonalnych ludzi, którzy chętnie stworzą coś meblowo nietuzinkowego w Twoim domu, czy mieszkaniu!
* gwarancję aż na 7 lat ( a po dodaniu opinii przedłużamy ją na 8 lat )

Jeśli jesteś gotowy puścić wodzę fantazji i zaplanować z nami swoje piękne i długowieczne meble to czekamy na Twój ruch. Wykonaj u nas bezpłatną wycenę projektu, lub umów się z projektantem i stwórzmy razem szafę narożną we Wrocławiu na miarę Twoich potrzeb i marzeń!

Umów się na darmowy pomiar mebli na terenie Wrocławia już dziś