FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

1) Ile kosztuje szafa na 2.5 metra?

Nie wyceniamy szaf od metra bieżącego, ponieważ cena jest uzależniona od wybranych surowców, kolorów i akcesoriów do szafy.

Po więcej informacji zapraszamy na naszego bloga:

https://senator-wroclaw.pl/ile-kosztuje-szafa-na-wymiar/

2) Jak można umówić się na pomiar?

Prosimy o wiadomość przez formularz kontaktowy, lub o bezpośredni telefon do projektanta Krzystofa ( 603 377 021 ), z którym ustalą Państwo dokładni termin pomiaru.

3) Ile czeka się na montaż szafy?

Data montażu jest uzależniona od ilości aktualnych zamówień na warsztacie, lecz można przyjąć że montaż odbywa się 2 tygodnie po podpisaniu umowy.

4) Jak odbywają się rozliczenia między klientem, a firmą?

Przy podpisaniu umowy o wykonanie szafy pobierana jest zaliczka minimum 10% od ceny całościowej. Pozostałą sumę w gotówce należy uregulować bezpośrednio po wykonaniu montażu.

5) Jak zrobić wycenę przez internet?

Należy znać wysokość, szerokość i głębokość szafy którą chcą Państwo wykonać, oraz to z jakich surowców ma być zrobiona. Potrzebne nam są też informacje odnośnie kolorów płyt/szyb oraz akcesoria jakie Państwo potrzebują w szafie. Wszystkie te dane wysłane przez Państwa na naszego maila senator@senator-wroclaw.pl regulują cenę końcową szafy i są niezbędne do wykonania przez nas wyceny. Wycena często zostaje do Państwa wysłana nawet w ten sam dzień.

Radzimy najpierw udać się na naszą ekspozycję we Wrocławiu by zasięgnąć profesjonalnego doradztwa w zakresie mebli na wymiar, oraz by zobaczyć przy okazji dostępne materiały i rozwiązania.

6) Gdzie można osobiście zobaczyć kolory płyt, akcesoria oraz inne materiały z których wykonane są meble?

Wszystkie dostępne produkty mogą Państwo zobaczyć osobiście w siedzibie firmy na ulicy Jerzmanowskiej 4C we Wrocławiu.

7) Ile trwa montaż szafy?

Czas montażu jest uzależniony od wielkości szafy. Montaż małej szafy to z reguły kilka godzin. W wypadku dużej, bądź kilku szaf w jedym mieszkaniu i wielu użytych do nich akcesoriów czas motażu może wydłużyć się do kilkunastu godzin, które są dzielone na dwa dni montażowe w miejscu zamieszkania klienta.

8) Czy pomiar jest bezpłatny?

Pomiar u klienta jest płatny w kwocie 100 zł. Kwota ta, po podpisaniu umowy traktowana jest jako zaliczka i odejmowana od sumy całego zamówienia, dlatego gdy zdecydujesz się na realizację, pomiar jest całkowicie bezpłatny.

9) Czy projekt jest bezpłatny?

Tak, projekt jest bezpłatny.

10) Czy robicie Państwo zabudowy skosów? np. na poddaszu?

Tak wykonujemy zabudowy skosów. Prosimy o kontakt z naszym projektantem (603 377 021) w celu ustaleniu szczegółów wykonania mebli.

11) Czy sprzedajecie same akcesoria do szaf np. dodatkowe drążki, zaślepki, wózki do drzwi przesuwnych?

Tak, sprzedajemy. Prosimy o wysłanie pytania na naszego maila senator@senator-wroclaw.pl w celu ustalenia dostępności i ceny poszczególnych produktów interesujących Państwa.

12) Jak zaprojektować szafę?

Jest kilka czynników, które pomogą zaprojektować idealną szafę. Najistotniejsze jednak są wymiary (szerokość, wysokość, głębokość wnęki), użyte surowce, a także akcesoria.

Aby zaprojektować szafę najlepiej udać się na ekspozycję w siedzibie naszej firmy.

Otrzymają tam Państwo bezpłatne doradztwo, wycenę i projekt. Można tam zobaczyć także dostępne materiały, systemy i ciekawe rozwiązania do zastosowania w domu.

Zapraszamy także do skorzystania z porad naszego projektanta Krzysztofa, który z chęcią pomoże zaprojektować meble – 603 377 021.

Po więcej dokładnych i rzeczowych informacji jak zaprojektować szafę zapraszamy na naszego bloga:

https://senator-wroclaw.pl/jak-zaprojektowac-szafe/

13) Ile trzeba czekać na wycenę projektu?

Wyceny projektów dokonujemy zazwyczaj nawet w ten sam dzień, od dnia otrzymania konkretnych wymiarów na maila senator@senator-wroclaw.pl

14) Czy można wymienić same drzwi przesuwne w starej szafie na nowe?

Tak, oczywiście jest taka możliwość. Wykonujemy drzwi przesuwne do szaf na dowolny wymiar.  W celu ustalenia szczegółów wykonania prosimy o kontakt pod numerem 601 740 885.

Na same drzwi przesuwne wykonane w firmie Senator dajemy 2 lata gwarancji.

15) Jaka jest minimalna i maksymalna szerokość drzwi przesuwnych?

Minimalna szerokość drzwi przesuwnych to 50cm, natomiast maksymalna to 120cm. Jeśli podczas pomiaru przez projektanta okaże się, że wnęka jest mniejsza – zaproponujemy inne rozwiązanie np. drzwi uchylne.

16) Czy firma Senator posiada w ofercie samodomykacze, które spowodują ciche domknięcie się drzwi?

Tak, posiadamy samodomykacze do drzwi.

Są świetnym rozwiązaniem jeśli zależy nam na zminimalizowaniu odgłosu domykania drzwi szafy.

Samodomykacze do drzwi Senator są proponowane przy składaniu zamówienia szafy.

Jeśli chcą je Państwo kupić osobno zapraszamy do siedziby firmy na ul. Jerzmanowską 4C we Wrocławiu.

17) Kto wykonuje montaż i ile on trwa?

Montaże w firmie Senator są wykonywane przez dwie wyszkolone ekipy naszych specjalistów.

Są oni wyposażeni w profesjonalny sprzęt i we wszystkie elementy potrzebne do złożenia szafy. Posiadają także ubiór firmowy Senator. Nasi montażyści zawsze zabezpieczają miejsce montażu i sprzątają po wykonanej pracy.

Czas wykonania mebli jest uzależniony od wielkości zamówienia i od warunków panujących w miejscu montażu, ciężko zatem dokładnie określić ile może on trwać.

18) Czy można domówić inne meble do wcześniej wykonanej szafy?

Tak, oczywiście. Można dokupić meble do wcześniej wykonanych szaf.

Nowe meble dopasujemy stylistycznie i kolorystycznie, tak aby były idealnie pasujące do tych wcześniejszych.

Jeśli z jakiś powodów pożądany kolor, lub dekor płyty będzie niedostępny, zrobimy wszystko  w naszej mocy by załatwić potrzebną płytę.