Foto drzwi

Wchodzisz do pokoju, a tam wita Cię twarz dziecka, piękna plaża, lub widok ulubionego miasta. Wiesz, że pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie dlatego wybierasz zwracającą uwagę, piękną fotolię do swoich wymarzonych mebli.

Tym samym zapewniasz sobie jedyną w swoim rodzaju grafikę na drzwi przesuwne, oraz najwyższą jakość wybranego zdjęcia.

Realizujemy zamówienia na drzwi przesuwne z grafiką, w najnowszej technologii. Sprostujemy najwyższym wymaganiom, jeżeli chodzi o rodzaj i upodobania. Korzystamy z bardzo szerokiej oferty zdjęć, do wyboru są ich setki tysięcy.

Fototapeta na drzwiach przesuwnych to nie tylko dekoracja ścian, to także naklejki na drzwi i ściany. Wykonamy dowolny wydruk fototapety na drzwi – wybrany i wykadrowany z galerii 2 milionów zdjęć, według Twoich wskazówek.

Nadruk na drzwi do szafy może być wykonany na frontach z płyty laminowanej, jak i na szkle, czy na tradycyjnych foliach PCV. W przypadku tych ostatnich, po nadrukowaniu grafiki łączy się ją z bezbarwnym szkłem. Można stwierdzić, że taka forma dekoracji jest pewnego rodzaju trwałą i odporną na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i zarysowania fototapetą ozdabiającą szafy i szafki.

Umów się na darmowy pomiar mebli na terenie Wrocławia już dziś

Decydując się na szkło z grafiką nie musimy obawiać się jakości nadruku. Graficy zazwyczaj dostosowują kolory i wymiary zdjęcia indywidualnie do każdego zlecenia kierując się sugestiami i potrzebami klienta.

Im większa powierzchnia np. duża szafa wnękowa tym ciekawszy efekt. Motywy graficzne i zdjęcia ) robią najlepsze wrażenie na dużych meblach np. na powierzchniach drzwi przesuwnych szafy.

Nadruk na szklanym wypełnieniu jest obowiązkowym elementem nowoczesnego mieszkania i może być doskonałą alternatywą dla fototapety.

Grafika na szklanych frontach mebli sprawia, że każde wnętrze może nabrać swoistego charakteru i znacząco wyróżnić się od innych pomieszczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, która dostępna jest na naszej stronie internetowej. Warto również odwiedzić naszą ekspozycję na ulicy Braniborskiej 14 we Wrocławiu, w Galerii Wnętrz Domar – na którą serdecznie zapraszamy.

Wybierając foto drzwi Senator stawiasz na najwyższą jakość zdjęć, profesjonalnego grafika oraz gwarancję sprawnego i profesjonalnego montażu.

Szukasz inspiracji i pomysłu na szafy z grafiką? Zajrzyj do galerii foto drzwi 🙂

Chcesz mieć nowiutką fotolię, lub fototapetę na swoich drzwiach przesuwnych?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomiaru na terenie Wrocławia !

Wystarczy tylko jedna rozmowa przez telefon, lub jedna wiadomość przez formularz kontaktowy i zaczynamy działać.