Opinie

Doskonała
Na podstawie 178 opinii
Patrycja Woźniak
Patrycja Woźniak
2024-03-28
Bardzo polecam, szybka realizacja i wykonanie na najwyższym poziomie. Pełna dokładność, dobra jakość mebli, lustra bardzo dobrej jakości, zostawiona czystość po montażu. Wszystko zostało wykonane zgodnie z planem. Mam swoją wymarzoną szafę!
Małgorzata Przeor
Małgorzata Przeor
2024-03-25
Jestem zachwycona.Profesjonaliści. Expresowe wykonanie zamówienia. Expresowy montaż. Gdybym mogła dałabym **********dla panów którzy montowali szafę. Polecam
Katarzyna Hałgas
Katarzyna Hałgas
2024-03-20
Szybki termin realizacji i bardzo pomocny Pan architekt. Sam montaż sprawny, czysty i w pełni profesjonalny! Bardzo polecam!
Justyna Piekos
Justyna Piekos
2024-03-20
Polecam!
Dariusz Dubiel
Dariusz Dubiel
2024-03-19
Firma wykonała dla mnie zabudowę trzech szaf. Łącznie siedem metrów zabudowy. Prace zostały wykonane terminowo i z bardzo wysoką jakością. Był ze mną utrzymywany kontakt z informacją o realizacji i terminach. Były dotrzymywane ustalone terminy. Szybka wycena, pomiar i tym samym doszło do sprawnej realizacji.
Beata
Beata
2024-03-07
Serdecznie polecam. Szybki, profesjonalny montaż, a także sprawny kontakt. Po pierwszym dobrze wykonanym zleceniu zdecydowaliśmy się ponownie na usługi firmy „Senator”. :)
Szymon Bałamucki
Szymon Bałamucki
2024-02-23
Szafa wykonana w 100% pod nasze potrzeby. Zaczynając od wyczerpującej i starannej konsultacji, poprzez wykonanie pomiarów, dobranie odpowiedniej kolorystyki aż po bardzo szybki i staranny montaż. Panowie z firmy Senator świetnie się spisali dając nam szafę szytą na miarę, która spełnia wszystkie nasze wymagania! Bardzo duży wybór kolorystyczny, świetne wykonanie i sprawny, czysty montaż!!! Polecam z całego serca, na pewno nikt się nie zawiedzie.
Tomasz Jakubowski
Tomasz Jakubowski
2024-02-13
Sprawnie, konkretnie i zawsze terminowo. Wykonanie jakościowo bardzo dobre.
Dorota Sieklicka
Dorota Sieklicka
2024-02-13
Szybka realizacja, bardzo dobre wykonanie, atrakcyjna cena w porównaniu z konkurencją. Panowie, którzy przyszli na montaż działali bardzo sprawnie, szafe wykonali z największą dbałościa i zostawili po sobie porządek. Polecam wykonawców pod każdym względem.
Wojciech Śmiałek
Wojciech Śmiałek
2024-01-30
Zamówiłem dużą szafę przesuwną z lustrami grafitowymi w zeszłym roku w grudniu. Od pierwszego spotkania w firmie Senator odnośnie projektu i doradzenie przez p. Krzysia po końcowy profesjonalny montaż jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej pięknej i funkcjonalnej szafy. Firma Senator Wrocław godna polecenia . Pozdrawiam Wojtek