Cięcie luster i szyb

Oferujemy cięcie luster i szyb we Wrocławiu, w naszej siedzibie przy ul. Jerzmanowskiej 4C. Posiadamy profesjonalne noże i przymiary do cięcia szkła, oraz wszystkie potrzebne narzędzia by z chirurgiczną precyzją przygotować Twoje szkło i lustra na montaż u klienta.

30 lat doświadczenia

Nasza doświadczona drużyna wie jak dużą rolę odgrywa równo ucięte lustro, czy szyba. Każdy milimetr ma znaczenie i stanowi o dokładnym spasowaniu do siebie elementów. Firma istnieje już prawie 30 lat, a precyzja i spokój to nasze dewizy, które pomagają nam w codziennej pracy.

Powierzając nam swój materiał możesz być spokojny o jakość jego obróbki.

Folia ochronna

Do luster oferujemy także folię ochronną którą przyklejamy na tył formatki.
Stanowi ona o bezpieczeństwie w razie rozbicia szkła od frontu. Folia zachowuje się jak pajęczyna i wypadku potłuczenia trzyma na kleju i powierzchni kawałki lustra.

Ochrona dodatkowa

Na tył lustra lub szyby możemy także nakleić stylową folię ratanową w białym odcieniu. Jest ona stosowana zazwyczaj do drzwi przejściowych, lub uchylnych, gdy po otwarciu drzwi przesuwnych widać ich tył.

Naklejając taką folię na tył lustra możesz być pewny, że zachwycisz wyglądem niejednego klienta i jednocześnie zachowasz ich bezpieczeństwo.

Oferujemy także sprzedaż detaliczną i hurtową szyb z palety kolorystycznej RAL, a także luster w odcieniu srebrnym, brązowym i grafitowym

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin na ul. Jerzmanowskiej 4C
Firma Senator Wrocław jest otwarta od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku.

 

Umów się na darmowy pomiar mebli na terenie Wrocławia już dziś