Cięcie i oklejanie płyty

Oferujemy cięcie płyt meblowych we Wrocławiu, w naszej siedzibie przy ul. Jerzmanowskiej 4C. Posiadamy profesjonalną piłę, oraz wszystkie potrzebne narzędzia by z chirurgiczną precyzją przygotować Twój materiał na montaż.

Firma istnieje już od prawie 30 lat, więc mamy ogromne doświadczenie w cięciu płyty meblowej w różnych grubościach, z reguły są to płyty 10mm, 12mm i 18mm, ale jesteśmy otwarci na Ciebie, a nasza piła na materiał który przywieziesz.

Nie przycinamy frontów lakierowanych i frontów fornirowanych, a także z nadrukiem czy farbą, tniemy tylko płyty meblowe i laminowane.
Przed przybyciem na stolarnię z formatkami prosimy zadzwonić do nas w celu umówienia ilości materiału do cięcia, terminu oraz wyceny usługi.

Gdy materiał jest już pocięty przychodzi kolei na oklejanie płyty na oklejarce taśmowej firmy Jaroma, maszyna bez problemu radzi sobie z formatami płyty nawet do 3 metrów, więc z naszą pomocą okleisz nawet najdłuższe elementy jak maskownice, czy słupki do szafy. Oklejarka pozbywa się także nadmiaru kleju który spaja okleinę z płytą, jeszcze tylko trochę obróbki ręcznej i gotowe!

Twoja płyta jest ucięta, oklejona i obrobiona na Twoje montaże!
Przyjedź do nas i zadbaj o jakość swoich mebli naszymi rękami!
Mamy w tym ogromne doświadczenie, więc możesz być pewny że z nami Twoje płyty będą dobrych i rzetelnych rękach.

Umów się na darmowy pomiar mebli na terenie Wrocławia już dziś