Pomiar i projekt

Korzystając z naszego pomiaru zyskujesz:

  • Doradztwo w zakresie ergonomii wnętrz projektowanych pomieszczeń
  • Pomoc projektanta z ponad 20 letnim doświadczeniem w firmie Senator
  • Fachową obsługę przy pomiarze
  • Wstępne projekty, wizualizacje, kosztorysy

Wycenę możemy też wykonać na ekspozycji Senator w siedzibie firmy na ulicy Jerzmanowskiej 4C we Wrocławiu, gdzie serdecznie zapraszamy.

Pomiar na terenie Wrocławia wykonamy po wcześniejszej konsultacji z projektantem pod numerem 603 377 021 lub po dokonaniu wstępnej wyceny e-mailowo pod adresem senator@senator-wroclaw.pl

Pomiar u klienta jest płatny w kwocie 100 zł. Kwota ta, po podpisaniu umowy traktowana jest jako zaliczka i odejmowana od sumy całego zamówienia, dlatego gdy zdecydujesz się na realizację, pomiar jest całkowicie bezpłatny.

Meble na zamówienie to propozycja dla osób, które pragną mieć trwałe i estetyczne meble dopasowane do swojego stylu życia.

Twoje meble powstają zawsze na podstawie indywidualnych pomysłów i projektów, a także z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Tym samym zapewniasz sobie spersonalizowane meble, które poza wyglądem mają jeszcze niebywałą wytrzymałość i są bardzo użyteczne przez długie lata.

Projektant chętnie pomoże Ci dobrać materiały z których ma być wykonane umeblowanie, doradzi najlepsze rozwiązania techniczne, oraz wskaże najbardziej odpowiednie akcesoria do wykorzystania w szafie.

Zapewniamy dojazd w dogodnym terminie, zaprezentujemy dostępne materiały i kolory. Wykonamy profesjonalne pomiary i omówimy oczekiwania.

Współpracując z nami otrzymujesz:

√ Bezpłatny pomiar

√ Bezpłatny projekt i jego wycenę

√ Bezpłatne fachowe doradztwo specjalistów

√ Dostęp do najlepszych w branży materiałów

√ Dodatkowe rabaty dla wcześniejszych klientów

√ Aż do 15% na cały asortyment !

√ Aż 7 lat gwarancji na systemy jezdne !