Meble na wymiar

Dlaczego meble na wymiar to same zalety?

Meble na wymiar to urzeczywistnienie planów zarówno pod względem estetyki, jak i jakości. Ponadto meble na zamówienie to doskonałe rozwiązanie, gdy chodzi o pełne wykorzystanie kubatury pomieszczenia. To jednak nie koniec zalet tego rozwiązania. Warto dowiedzieć się więcej!

Od lat tworzymy piękne i indywidualne meble na wymiar od podstaw, takie jak:

Meble na zamówienie to wygoda i estetyka

Meble, zarówno w domu jak i w firmie, powinny być perfekcyjnie dostosowane względem warunków w pomieszczeniu. Odpowiednie rozłożenie elementów wyposażenia, funkcjonalność rozwiązań, komfort użytkowania – trudno to osiągnąć, wybierając gotowe opcje. Dotyczy to zwłaszcza niestandardowych pomieszczeń, o mniejszych powierzchniach, różnorodnych rozkładach, skośnych ścianach. To zadanie może zrealizować tylko doświadczona firma tworząca meble na wymiar. Co więcej, nasi klienci zyskują elastyczność, gdy chodzi o dobór materiałów i wykończeń. Meble na wymiar są w pełni dostosowane również pod względem szczegółów, takich jak rodzaj szuflad, dostępność organizerów, system otwierania, typ korpusu. Dlaczego to wszystko jest tak istotne?

  1. Głębokość mebla, jego dostosowanie i rozmiar to absolutna podstawa! W ten sposób powstają wnękowe szafy na wymiar, meble narożne, funkcjonalne garderoby, a nawet szafy skośne na wymiar. Jednakże, meble na zamówienie to nie tylko kwestia dostosowania względem wymiarów wnętrza. To także dowolność rozwiązań.
  2. Sam wybór szuflad i systemu otwierania ma tu niebagatelne znaczenie. Odpowiednio dobrany system charakteryzuje się bezawaryjnością. Dobre rozmieszczenie półek i szuflad to również odpowiedź na potrzebę wypracowania odpowiedniej strategii organizacyjnej. Daje to możliwość uporządkowania przestrzeni, a to pociąga za sobą oszczędność miejsca. Zatem meble na zamówienie to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i organizację.
  3. Meble na wymiar umożliwiają wybór nowoczesnych opcji, jak chociażby dodatkowe oświetlenie LED. Dzięki temu komfort użytkowania jeszcze wzrasta. Ponadto, zastosowanie czujnika niesie za sobą ograniczenie kosztów energii elektrycznej. Kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem są drzwi przesuwne, dzięki którym możliwa jest oszczędność przestrzeni i wspomniany już komfort użytkowania.
  4. Typ korpusu, zastosowane materiały – to szczegóły, które mają znaczenie kiedy mowa o ostatecznej jakości wyrobu. Wybierając meble na wymiar można zyskać możliwość wyboru każdego z tych szczegółów. Zwłaszcza typ zastosowanych materiałów ma tu ogromne znaczenie. W Senatorze stosujemy najlepsze dostępne materiały meblarskie!
  5. Wybierając meble na zamówienie klienci zyskują także możliwość doboru estetyki. Zapewniamy setki materiałów do wyboru. Chodzi nie tylko o rodzaj wykończeń, ale także o różnorodność kolorystyki, która jest przecież niezwykle istotna dla ostatecznego efektu. W naszej ofercie znaleźć można także szafy z foto drzwiami. Wszystko to sprawia, że z naszych usług z powodzeniem korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Umów się na darmowy pomiar mebli na terenie Wrocławia już dziś

Meble na wymiar dla osób prywatnych i firm

Niezależnie od tego, czy chodzi o jakościowe meble na wymiar do sypialni, pokoju dziecięcego, salonu czy przedpokoju – dobre rozwiązania są właśnie tutaj. Jednak na tym nie koniec, ponieważ oferujemy także jakościowe i reprezentatywne meble biurowe na wymiar. W każdym przypadku zaletą mebli na zamówienie jest jeszcze jeden aspekt. To możliwość zabudowy urządzeń i wnęk. Dzięki temu możliwa jest doskonała organizacja zarówno w domu, jak i w siedzibie firmy. W biurze ważne jest dobre wrażenie, porządek i ochrona dokumentacji. W domu, a w szczególności w kuchni, zabudowa urządzeń to dodatkowa wygoda i możliwość uporządkowania przestrzeni.

 

Jakie meble na wymiar wybrać?

Odpowiedź na to pytanie jest zależna od wielu aspektów, w dużej mierze indywidualnych. W naszej ofercie znaleźć można ogrom rozwiązań, a wśród nich wyróżnić można klasyczne meble na zamówienie, luksusowe meble fornirowane, meble na wymiar nowoczesne, szafy z foto drzwiami, szafy z lustrem, bezpieczne meble do pokoju dziecięcego. Rodzaj mebla powinien być dobierany również ze względu na jego przeznaczenie. Na szczęście, w firmie Senator wychodzimy naprzeciw wszelkim oczekiwaniom. Proponujemy meble na wymiar do przedpokoju, salonu, pokoju dziennego czy sypialni. Istotnym elementem naszej oferty są także garderoby i zabudowy na zamówienie. Oferujemy także meble biurowe wysokiej klasy! Jednak to nie wszystko, ponieważ w naszej ofercie znalazły się także komody, biblioteczki, pawlacze, a nawet łóżka na wymiar.

 

Meble na zamówienie w wykonaniu firmy Senator to odpowiedź na oczekiwania tych, którzy stawiają na jakość, trwałość i estetykę rozwiązań. Dlatego nasi klienci nie muszą już marzyć o idealnym wnętrzu, lecz z nasza pomocą realizują te marzenia. Współpraca rozpoczyna się od planu, a każdy jego szczegół jest dokładnie omawiany. Również dzięki temu możliwe jest wypracowanie tak doskonałych efektów. Dowodem jakości naszych usług są pozytywne opinie. Bogate doświadczenie, szeroka gama udanych realizacji – to zalety, które sprawiają, że naprawdę można nam zaufać. Dlatego zachęcamy do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów wymarzonego wnętrza!