Meble biurowe

Szafy biurowe na wymiar – zadbaj o funkcjonalność i design

Dlaczego warto zainwestować w szafy biurowe na wymiar? Ponieważ jest to inwestycja, która zwróci się z nawiązką. Dobrze zaaranżowana siedziba to nie tylko funkcjonalne wnętrze, ale także doskonała forma reklamy. Sprawdź, jak urządzić stylowe biuro – ciesz się warunkami na najwyższym poziomie i dobrą opinią wśród klientów.

Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie wszystkie potrzebne meble do biura, takie jak:

Umów się na darmowy pomiar mebli na terenie Wrocławia już dziś

Jak urządzić biuro? Wybierz szafy biurowe na wymiar

Szafa biurowa na wymiar to podstawowy element ergonomicznej aranżacji. Dlaczego? Wskazać można wiele porad, dotyczących sposobów aranżacji biura. Biurka powinny być zwrócone lewą stroną względem okien, należy koniecznie pamiętać o ergonomicznych regałach, przezroczystych organizerach i profilowanych fotelach na kółkach. To wszystko nie zda się jednak na nic, jeśli w przestrzeni biurowej zabraknie miejsca. Odpowiedzią na ten problem są szafy biurowe na wymiar.

Meble biurowe na wymiar to przede wszystkim zabudowane szafy z przesuwnymi drzwiami, garderoba oraz designerskie szafy z foto drzwiami. Wszystko to, co zalegałoby w biurze powodując nieporządek i złe wrażenie, powinno znaleźć się właśnie w obszernej szafie. Szafka biurowa na wymiar jest pełna dodatkowych, gotowych do zapełnienia przestrzeni. W jej wnętrzu znajdują się półki o różnych wymiarach i dobranej głębokości. Odpowiednio wydzielone są także szuflady, wnęki na przedmioty o niestandardowym rozmiarze i inne przestrzenie – każdy szczegół jest uprzednio omawiany.

Nie bez powodu najczęściej wybierane szafy biurowe na wymiar to te z przesuwnymi drzwiami. Eleganckie drzwi przysłaniają bowiem wszelkie dokumenty, segregatory, a także przedmioty codziennego użytku. Tym samym dużo łatwiej jest zaaranżować nowoczesną, designerską przestrzeń, która wyróżnia się szczyptą luksusu. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ aranżacja siedziby jest nieodłącznym elementem identyfikacji wizualnej marki. Istotna jest stylistyka mebli, materiał wykonania i kolory, ale także higiena, porządek oraz szeroko pojęte dobre wrażenie.

Oczywiście, perfekcyjny dobór szafy biurowej często jest utrudniony. Wynika to z faktu, że przestrzenie biurowe nierzadko umiejscowione są we wnętrzach o niestandardowych wymiarach. Przeszkodą może być chociażby niewielka przestrzeń lub podłużny kształt pomieszczenia. Dlatego warto wybierać właśnie szafki biurowe na wymiar. Meble gabinetowe na wymiar są projektowane tak, by spełnić wszelkie oczekiwania. W efekcie, we wnętrzu powstaje wolna przestrzeń do dowolnej aranżacji!

Szafa biurowa senator

Jakie meble biurowe na wymiar wybrać?

To, jakie meble biurowe na wymiar będą najbardziej odpowiednie, uzależnione jest przede wszystkim od specyfiki danego pomieszczenia. Specjaliści z firmy Senator gwarantują jednak szeroki wybór, zarówno pod względem stylistyki, jak i materiałów oraz konfiguracji. Wśród wiodących trendów wyróżnić można kilka szczególnie interesujących.

  1. Nowoczesne meble biurowe na wymiar z lustrami.

Na pierwszym miejscu plasują się meble biurowe na wymiar w formie nowoczesnej. Są to przede wszystkim obszerne szafy w zabudowie wnękowej, wyposażone w praktyczne drzwi przesuwne z lustrem. Ze względu na funkcjonalność, szafy często uzupełnia się o odpowiednio dobrane oświetlenie LED. Całość najczęściej utrzymana jest w barwach naturalnego drewna. Projektanci wnętrz polecają obecnie ciepłe kolory ziemi i wszelkie odcienie piaskowe.

  1. Klasyczne szafki biurowe na wymiar o stonowanym zabarwieniu.

Jeśli biznes prowadzony jest w branży specjalistycznej, a do biura zaglądają osoby o najróżniejszych gustach – warto postawić na klasykę. Choć aranżacja siedziby powinna odzwierciedlać charakter marki, istnieją branże, w których liczy się przede wszystkim elegancja i ponadczasowość. Nie warto więc narażać się na dezaprobatę tej części klientów, która nie podziela danego gustu. W takim wypadku sprawdzą się klasyczne szafki biurowe na wymiar.

  1. Luksusowe meble gabinetowe na wymiar fornirowane.

    Ekskluzywne meble gabinetowe na wymiar fornirowane wyróżniają się zachwycającą estetyką. Do ich wykończenia stosuje się bowiem okleinę z naturalnego drewna. Nierzadko wykorzystywane są gatunki egzotyczne, które prezentują się niebywale luksusowo. Tego typu meble biurowe na wymiar są nie tylko estetyczne, ale także trwałe. Fornirowanie jest bowiem także formą uszlachetnienia i zabezpieczenia.

  2. Eleganckie szafy biurowe na wymiar utrzymane w odcieniach bieli.

W minimalistycznych, rozbielonych wnętrzach najlepiej zaprezentują się szafy biurowe na wymiar utrzymane w odcieniach bieli. Biel jest wyborem nowoczesnym, designerskim, ale jednocześnie ponadczasowym. Rozbielone wnętrze nabiera nowego charakteru i jest optycznie powiększone.

  1. Designerskie szafy biurowe na wymiar z fototapetą.

    Aranżację biura warto zaplanować z uwzględnieniem koncepcji marketingowej. Charakter można podkreślić na różne sposoby, a jednym z nich jest zastosowanie fototapet. Oferujemy Designerskie szafy biurowe na wymiar z foto drzwiami. Dzięki temu szafa biurowa na wymiar nie tylko pełni rolę funkcjonalną, ale także uwydatnia charakter marki. W tym celu wystarczy dobrać odpowiednia grafikę!

Szafa biurowa na wymiar to doskonała alternatywa dla propozycji sklepowych, które mogą okazać się nieadekwatne. Co więcej, oferujemy wyłącznie certyfikowane szafy biurowe na wymiar, które są nie tylko estetyczne i ergonomiczne, ale także bezpieczne w użytkowaniu. Dlatego już dziś zaplanuj pozytywną przemianę biura, a my wykonamy stosowne pomiary i projekt – to nic nie kosztuje!