Blog 

Nietuzinkowe meble na wymiar – stwórz luksusowy apartament

maj 24, 2021

Nasza oferta kierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale również do tych, którzy działają w branży nieruchomości. Z pewnością wiesz, że gości przyciąga nie tylko cena czy lokalizacja, ale również przepięknie urządzone wnętrze. Dlaczego sprawdzą się meble na wymiar?

Oryginalne wnętrze, czyli meble na wymiar

Czy nietuzinkowe meble na wymiar sprawdzą się w obiektach noclegowych? No cóż, wystarczy zadać sobie pytanie – na co zwracamy uwagę poszukując noclegu? Z pewnością powinien być komfortowy, jego cena musi odpowiadać jakości. Zwracamy uwagę na lokalizację obiektu, by skorzystać z okolicznych atrakcji. Jednak niemniej ważne jest wyposażenie i estetyka obiektu.

Chcemy poczuć się wyjątkowo, spędzając czas w miejscu niebanalnym. Oczywiście, wspomniana nietuzinkowość może oznaczać bardzo wiele – zależnie od preferencji, wieku i innych czynników. Jedno jest pewne, wystrój zbliżony do setek innych propozycji rodem z katalogów meblowych gigantów zwykle nie przemawia do klientów. W dodatku, meble z lekkiej sklejki słyną ze swej nietrwałości, w związku z czym mogą okazać się niepraktyczne.

Właściciele obiektów wypoczynkowych zwykle opracowują plan działania we współpracy ze specjalistami do spraw marketingu i designu. Wraz z ekspertami właściciele ustalają wiodący styl, który najczęściej dostosowany jest odpowiednio względem oczekiwań konkretnej grupy docelowej. Często wybór pada na opcje szczególnie oryginalne, jak styl retro, loftowy, tradycyjny, rustykalny. Odnalezienie idealnych mebli do obiektu wypoczynkowego, hotelu czy apartamentu, bywa utrudnione. Im wyższe są oczekiwania, im bardziej oryginalna jest wybrana stylistyka, tym trudniej jest natrafić na wymarzone meble i dodatki do wnętrz.

Na szczęście sztuka stolarstwa nadal jest szeroko doceniana. Również we wrocławskim Senatorze tworzymy meble na wymiar. Są to meble różnego typu, ponieważ wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Zamówisz tu zarówno meble do obiektu nowoczesnego, jak i tradycyjne lub retro, uszlachetnione fornirami. Opcji jest wiele! Meble na wymiar, jak sama nazwa wskazuje, są wybierane również ze względu na funkcjonalność – ich wymiary są odpowiednio dostosowane. Po to rozwiązanie sięgają więc często osoby, które chcą zaoszczędzić nieco przestrzeni.

Meble na wymiar w obiekcie noclegowym

Jakiego typu meble na wymiar możemy wykonać? Ze względu na to, że dysponujemy setkami materiałów wykończeniowych i szeroką ofertą dodatków, możemy zaproponować niemal nieograniczony wybór. Poniżej prezentujemy kilka opcji:

  • fornirowane meble na wymiar – często są istotnym elementem aranżacji luksusowych, np. tych w typie glamour, retro, vintage. Ze względu na szlachetne wykończenie nierzadko zestawiane są z luksusowymi meblami tapicerowanymi. Zastosowanie znajdują fornirowane szafy na wymiar, garderoby, jak również stoliczki kawowe i biurka – zależnie od zapotrzebowania.
  • szafy z przesuwnymi drzwiami – ten funkcjonalny mebel znajduje zastosowanie w różnych wnętrzach. Dzięki dostępności różnorodnych materiałów wykończeniowych, możliwe jest wykonanie szafy z drzwiami przeszklonymi lub fornirowanymi, a także z drzwiami z gładkiego, błyszczącego tworzywa sztucznego. Białe szafy na wymiar z przeszklonymi lub białymi drzwiami przesuwnymi często są elementem wystroju, gdy chodzi o minimalistyczne, jasne wnętrza. Można spotkać je także we wnętrzach nowoczesnych-glamour. W takim wypadku stanowią nowoczesny akcent, zestawiany ze zdobionymi meblami, najczęściej utrzymanymi w równie jasnych odcieniach.
  • szafy na wymiar z foto-drzwiami – często wykorzystywane we wnętrzach loftowych, industrialnych, skierowanych raczej do grupy młodych klientów. Nowocześni goście zwykle doceniają taką odrobinę ubarwienia. Oczywiście, wybór nadruków jest niezwykle szeroki. Sprawia to, że dobór estetyki odpowiednio względem lokalizacji nie sprawia problemów.
  • luksusowe garderoby na wymiar – w ekskluzywnych wnętrzach często spotkać można garderoby, np. te w stylu tradycyjnym. Wiele osób tęskni za klasycznymi garderobami wnękowymi, w formie głębokiej szafy. Z kolei właściciele obiektu cieszą się, że mogą zaoszczędzić sporo miejsca w pomieszczeniu. Zwłaszcza garderoby fornirowane są doceniane przez wymagających klientów i właścicieli obiektów noclegowych.
  • stoliki kawowe z plastrów drewna – to dodatek ceniony przez miłośników stylistyki boho, rustykalnej, loftowej. Stoliki kawowe z naturalnego drewna urzekają swym urokiem. Na pierwszy rzut oka widać naturalne słoje i pęknięcia. Drewno jest w odpowiedni osób zabezpieczone i zachowuje swe walory przez długi czas. Stoły i taborety dębowe znajdują zastosowanie także w domkach letniskowych, jak również w ekskluzywnych obiektach typu glamping. Stosowane są jako element aranżacji zarówno w górach, jak i nad morzem, na mazurach czy w mieście.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat proponowanych przez nas mebli na wymiar? Potrzebujesz profesjonalnej porady? Zatem skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów. Nie tylko doradzimy, ale także dokonamy pomiarów i sporządzimy wycenę. Sprawdź!

Umów pomiar
i projekt