Blog 

Meble do sypialni na zamówienie

cze 13, 2022

Meble do sypialni możesz wykonać na zamówienie według dowolnego zdjęcia lub projektu. A także z dowolnego materiału: drewno, płyta wiórowa, MDF, szkło. Produkcja mebli do sypialni z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów to: łóżka, szafki nocne, komody, szafy przesuwne, garderoby.

Meble do sypialni na zamówienie

Szukasz, gdzie zamówić meble do sypialni, które są zarówno trwałe, jak i stylowe? W sypialni można zastosować szeroką gamę stylów od nowoczesnej po klasyczną. Producent oferuje meble wykonane na zamówienie, które spełnią życzenia, od koloru i wykończenia po fakturę drewna. Możesz zamówić i stworzyć swój własny, osobisty wystrój, mieszając projekty i style.

Najpierw określ styl zestawu do sypialni, który chcesz naśladować i który chcesz zamówić. W tym miejscu należy wziąć pod uwagę fakt, że style tradycyjne, klasyczne i vintage zazwyczaj wymagają dopasowania wszystkich detali pomieszczenia, podczas gdy nowoczesne style mebli do sypialni są znacznie bardziej elastyczne.

Zamów zestawy mebli do sypialni, które zapewnią Ci wiele lat komfortu. Możesz otrzymać od razu kilka uzupełniających się elementów i nie spędzasz dodatkowego czasu w centrach handlowych porównując łóżka, szafki nocne, komody, lustra itp. Zamówienie mebli do sypialni na wymiar dotyczy wszystkich przestrzeni, rozmiarów, więc możesz być pewien, że znajdziesz to, czego szukasz.

Projekty mebli do sypialni na wymiar

Producent wykonuje meble według indywidualnych projektów. Oznacza to, że w przeciwieństwie do mebli do sypialni kupowanych w sklepie, możesz sam wybrać i zamówić dowolną ich konfigurację, styl, rozmiar, kolor, zawartość i materiał. Doświadczony projektant pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednią opcję jej wyposażenia.

Łóżko będzie oczywiście centralnym elementem pokoju. Możesz mieszać różne elementy, ale ten mebel wpłynie na stylistykę pozostałego wyposażenia sypialni. Jeśli nie zamawiasz zestawu, wybierz kolor i styl, który z łatwością będzie pasował do posiadanych dekoracji lub innego mebla.

Komody mogą również zdominować pomieszczenie, w zależności od tego, czy wybierzesz wysokie z pięcioma lub sześcioma szufladami, czy z 3 lub 4 szufladami. Możesz połączyć komodę i toaletkę, w komplecie z lustrem i szufladami. Duża szafa wnękowa lub szafka może być dobrym kompromisem pomiędzy wykorzystaniem pionowej przestrzeni szafy a szufladami komody.

Gdzie najlepiej postawić łóżko? Najlepiej, jeśli sypialnia ma małą niszę, w której można umieścić łóżko, zawieszając je półprzezroczystą zasłoną, instalując parawan. Za idealne miejsce uważa się ścianę oddaloną od drzwi. Zdecydowanie odradza się ustawianie łóżka na jednej linii z otworem okiennym i drzwiowym, w ten sposób będziesz stale w przeciągu, a położenie naprzeciwko drzwi zwiększa poziom dyskomfortu. Możesz postawić łóżko przy oknie, ale w tym przypadku zadbaj o zasłony zaciemniające lub rolety, aby promienie słoneczne nie przeszkadzały.

Niestandardowe meble do sypialni na wymiar

Stylowe, nowoczesne i trwałe meble do sypialni na zamówienie pozostają stale na topie. Producent oferuje projekt, którego design i styl są idealne do Twojego wnętrza.

Indywidualny zestaw do sypialni, stworzony z uwzględnieniem najmniejszych niuansów pod zamówienie, zapewnia następujące korzyści:

  • Możliwość wyboru dowolnego wzoru.
  • Wybór dowolnych materiałów i akcesoriów.
  • Wymiary w pełni odpowiadają powierzchni pomieszczenia.
  • Projekt zestawu do sypialni harmonizuje z ogólnym wystrojem pomieszczenia.

Jeśli interesują Cię luksusowe meble do sypialni na wymiar, wybierz zestaw z litego drewna. Takie elementy wyposażenia wnętrz przyciągają eleganckim, imponującym wyglądem, wytrzymałością i trwałością. Szafy przesuwne, garderoby, łóżka, szafki nocne drewniane służą przez dziesięciolecia nie tracąc swoich właściwości i atrakcyjności.

Niedrogie meble na zamówienie są tworzone z MDF, płyty wiórowej. Najczęściej obudowy są wykonane z płyty wiórowej, a do frontów stosuje się płyty MDF pokryte folią. Ten sam materiał wykorzystywany jest do produkcji łóżek, których stelaż wzmocniony jest listwami z litego drewna z dodatkiem konstrukcji metalowych.

Cena mebli do sypialni na wymiar

Koszt mebli do sypialni jest obliczany z uwzględnieniem różnych czynników, w przybliżeniu cena za metr składa się z następujących elementów:

  • Ogólne wymiary zamówienia.
  • Rodzaj materiałów i wybrane okucia.
  • Złożoność projektu.
  • Cechy konstrukcyjne – dodatkowe opcje.

Łatwo jest wybrać meble do sypialni na zamówienie z dowolnej kategorii cenowej. Chcesz zaoszczędzić finanse, ale wyposażyć piękną, przytulną sypialnię? Producent zaproponuje najbardziej opłacalne opcje, udekorowane stylem i smakiem. Zamów produkcję mebli do sypialni na wymiar, wybierz dowolny projekt, opcje lokalizacji, rodzaj konstrukcji i materiały!

Co lepiej kupić – gotowy zestaw mebli do sypialni czy zamówić według indywidualnego projektu?

Wykonywanie mebli na wymiar od producenta daje jednocześnie kilka korzyści: dopasowanie do powierzchni pomieszczenia, dobór oryginalnego projektu i odpowiednich materiałów. Dzięki indywidualnej produkcji są większe szanse na zaoszczędzenie finansów, ponieważ sypialnię można wyposażyć niedrogo, z tańszych materiałów.

Umów pomiar
i projekt