Blog 

Meble do sypialni na indywidualne zamówienie

sty 19, 2023

Poszukując nietuzinkowych rozwiązań w aranżacji swojej sypialni najlepiej zamówić meble na wymiar. W skład takiego zestawu może wchodzić: łóżko tapicerowane z wezgłowiem, szafa przesuwna (lub garderoba), komoda, biurko, szafki nocne. Takie meble do sypialni na zamówienie to przemyślany projekt i spersonalizowane rozwiązania.

Meble do sypialni na indywidualne zamówienie

Projekt na meble do sypialni zostanie opracowany na podstawie dostarczonych przez klienta szkiców, zdjęć lub opisów. Zestaw na zamówienie może być wykonany w dowolnym stylu: klasycznym, nowoczesnym, loftowym, rustykalnym. Po uzgodnieniu projektu, obliczeniu kosztorysu, zawierana jest umowa a zlecenie oddawane jest do realizacji. Cena sypialni na wymiar uzależniona jest od ilości elementów, użytych materiałów, stopnia skomplikowania wykończenia. Gdy meble będą gotowe zostaną dostarczone do klienta i profesjonalnie zmontowane.

Funkcjonalność, wygoda i trwałość mebli do sypialni na zamówienie

Indywidualny projekt sypialni, bez względu na wybraną stylistykę zawsze zgodny jest gustem właścicieli domu. Sypialnia to miejsce, w którym dominuje komfortowy wypoczynek, spokój, atmosfera przytulności, dlatego wnętrze powinno być przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Meble do sypialni na zamówienie to wspaniała okazja do podkreślenia indywidualności i ergonomicznej oryginalności wnętrza. Sypialnię warto mieć również w pobliżu pokoju dziecięcego. Ważne jest również oświetlenie, harmonia kolorów i odcieni, dekoracja pokoju.

Kreatywność projektową lub prostotę surowego minimalizmu uda się przełożyć na rzeczywistość w każdej sypialni, w 100% można uzyskać indywidualny projekt pomieszczenia. Dobre meble do spania to klucz do udanego relaksu. Wszyscy starają się dobrać paletę kolorów ścian i sufitu oraz wystrój, który uspokaja i nie podrażnia oczu, daje poczucie bezpieczeństwa.

Dlaczego warto postawić na meble do sypialni na zamówienie?

Korzyścią z zamówienia mebli według indywidualnego projektu jest zadowolenie i zrealizowanie potrzeb. Można wybrać według gustu: materiał, kolory, wzory i wymiary każdego elementu swojej sypialni. Główne zalety mebli na wymiar to wysokiej jakości materiały przyjazne dla środowiska i trwałe.

Meble do sypialni na zamówienie to:

  • Odzwierciedlenie indywidualności właścicieli sypialni.
  • Uzyskanie zestawu wykonanego w jednym egzemplarzu.
  • Wykorzystanie funkcjonalności każdego centymetra pomieszczenia.
  • Brane są pod uwagę wszystkie życzenia: liczba i lokalizacja półek, szuflad.
  • Zwiększenie funkcjonalności, ponieważ wszystkie szczegóły są opracowywane przez specjalistów w sposób przemyślany, z uwzględnieniem łatwości użytkowania.

Projektanci wykonują pomiary, pomagają określić szkic, biorąc pod uwagę układ parametrów i wymagania dotyczące kolorystyki. Meble będą funkcjonalne, ergonomiczne i estetyczne. Idealnie wpasują się we wnętrze sypialni i pomogą racjonalnie wykorzystywać przestrzeń. Sypialnia na zamówienie to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą urzeczywistnić swoje marzenia o solidnych i wysokiej jakości meblach. Wygodne łóżka wykonane na zamówienie, szafki nocne i stoliki, wszystkie te elementy wystroju wnętrza powodują, że sypialnia jest bardziej funkcjonalna.

Komfortowy sen jest tylko w pokoju nastawionym na wygodę. Jeśli ktoś nie lubi szafek, projektant zaproponuje wyposażenie sypialni w modułowe systemy przechowywania w postaci komód i szafek nocnych. Jeśli ktoś marzy o garderobie, projekt uzupełni klasyczną sypialnię o szafy wnękowe według indywidualnych potrzeb.

Meble do sypialni na zamówienie: jak wyposażyć wymarzony pokój?

Oczywiście centralnym elementem każdej sypialni jest łóżko. Produkcja tego mebla na zamówienie pozwala wybrać moduły, jego kształt, gabaryty, materiały, a także dodatkowe wyposażenie (na przykład szuflada do przechowywania bielizny itp.). W zestawie mebli do sypialni znajduje się również szafa. Zamiast klasycznej można zlecić wykonanie nowoczesnej i pojemnej szafy, a jeśli pozwoli na to miejsce, rozszerzyć przestrzeń do przechowywania w mini garderobę. Takie zasady postępowania w kwestii umieszczania ubrań, butów to praktyczne rozwiązanie i uzyskanie pięknych i funkcjonalnych mebli. Jeśli wybór padnie na meble do sypialni na zamówienie może to być pojemna komoda z dodatkowym wyposażeniem, szafki nocne, które mimo małych rozmiarów są niezbędnym elementem jej wyposażenia.

Indywidualne rozwiązania na odpoczynek i sen

Meble do sypialni na zamówienie spełniają wszystkie wymagania i życzenia. Każdy ma możliwość swobodnego doboru materiałów: meble do sypialni mogą być wykonane z drewna różnych gatunków, pokryte niemal każdym rodzajem okleiny, żądaną fakturę i kolorem. Należy zwrócić uwagę na możliwość wyboru okuć montażowych: od tego, jaka będzie jakość i zabezpieczenia. Meble będą częścią autorską, ponieważ nad projektem będą pracować profesjonalni technolodzy i projektanci, którzy spełniają wszystkie wymagania. Po dokonaniu procedury pomiaru będą mogli rozpocząć planowanie procesu i wykonanie rysunków (projekt 3D). Więc sypialnia na wymiar to nie tylko stylowa estetyka, ale także produkt łatwy w użyciu. Profesjonalnie wykonana sypialnia odznacza się oryginalnością i smakiem, zapewniając wysoką jakość wieloletniego użytkowania.

Umów pomiar
i projekt