Blog 

Meble do przedpokoju

lip 2, 2020

Praktyczny i piękny przedpokój

W tym mieszkaniu powstała piękna szafa wraz z wieszakiem ściennym.

 

1. Stworzyliśmy szafę narożną z drzwiami przesuwnymi. Efekt połączenia płyty ze wstawkami z kremowym szkłem jest prześliczny. Drzwi są wykonane z profili aluminowych w kolorze szampańskim.

2. Po lewej stronie szafy zamontowaliśmy kilka prostych półek i szuflady bez uchwytów, które łatwo otworzyć jednym ruchem ręki.

3. Lewe skrzydło szafy to same półki, świetnie nadadzą się na koszulki, bluzy, czy przedmioty codziennego użytku domowników.

4. W rogu szafy nie pozostawiliśmy oczywiście pustych przestrzeni. Pojawiły się tam półki narożne, oraz dwie szuflady bez uchwytów pozwalające szybko dostać się do przedmiotów w nich położonych. Znalazło się także miejsce na pantograf tzw. tramwajowy, a na nim prezent od firmy Senator – grawerowane wieszaki. 🙂

5. Prawa strona szafy to kolejny pantograf, oraz duża przestrzeń na większe przedmioty jak na przykład: narty, odkurzacz i miotła. Na górze szafy przez całą długość widzimy nadstawkę/pawlacz, która pozwala umieśić przedmioty mniej potrzebne, lub rzadziej wyciągane.

6. Szafa po otwarciu drzwi przesuwnych prezentuje swoje akcesoria. Pantografy, szuflady i wieszaki – wszystko co najbardziej potrzebne w tym wypadku zostało pięknie zmontowane i wyczyszczone przed skończeniem pracy.

7. Prawa strona szafy to kolejny pantograf, oraz Po prawej stronie od wejścia widzimy efekt finalny szafy z drzwiami przesuwnymi w swoim neutralnym ustawieniu. Kolory podłogi świetnie wpasowały się w wybraną płytę na drzwiach przesuwnych. Lustra pozwalają zobaczyć się przed wyjściem i zrobić sobie zdjęcie.

8. Uzyskaliśmy długą przestrzeń na ubrania w formie pięknych mebli dopasowanych do wnętrzna. Fenomenalny efekt końcowy dopełnił wieszak ścienny, idealnie wpasowany w ściankę boczną szafy narożnej.

Umów pomiar
i projekt